Центром громадського здоров’я МОЗ у партнерстві з Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України 9 квітня була організована зустріч із британським лікарем українського походження, дитячим та підлітковим психіатром, професором Денисом Угрином. На платформі ЦГЗ проведено вебінар «Терапевтична оцінка дітей і підлітків із самоушкодженням» .
У заході прийняли участь понад 130 осіб: фахівці регіональних центрів контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ), які опікуються збереженням психічного здоровʼя; педіатри і сімейні лікарі; психіатри і психотерапевти; учителі, психологи і соціальні працівники; фахівці ВНЗ, у тому числі співробітники кафедри психіатрії , наркології , медичної психології та психотерапії ОНМедУ.
На вебінарі були висвітлені такі питання:
Спікером вебінару виступив Денис Угрин, який здобув медичну освіту в Україні у 1998 році. До Великої Британії приїхав навчатися в аспірантурі та зосередився на дитячій та підлітковій психіатрії. Сьогодні британський лікар українського походження працює у інституті психіатрії Лондонського університету Королеви Марії та очолює Youth Resilience Unit (Підрозділ стійкості молоді) у Східному Лондоні.
Захід підготовлено в рамках Всеукраїнської програми з ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Єдина команда працює над професійним зростанням фахівців сфери охорони здоровʼя. Директорка з координації Координаційного центру з психічного здоровʼя Кабінету міністрів України пані Ірина Микичак зазначила: «Сьогодні війна іде не тільки на полі бою. Сьогодні ми ведемо боротьбу за наше майбутнє – за дітей України».