Марафон онлайн-заходів та обговорень в академічному середовищі питань, повʼязаних з Україною

Шановні вчителі, студенти, науковці!

Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту ініціює проведення Марафону онлайн-заходів та обговорень в академічному середовищі питань, повʼязаних з Україною.

У планах діяльності Фонду – організація та промоція українських студій з метою зміни підходів у вивченні проблем та питань розвитку України.

Радник – уповноважена Голови держави з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту Ольга Будник, у своєму звіті про діяльність Фонду за період з 24 лютого зауважила: «Завдання освітнього фронту – захищати наше сьогодні та інвестувати в майбутнє шляхом створення конкурентних переваг для наших університетів, інтернаціоналізації освіти та заохочення світу до пізнання України»

Минуло шість місяців з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Україна майже щодня на порядку денному в новинах, проте чи так це в академічному середовищі?

Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту пропонує українській університетській спільноті започаткувати та долучитись до Марафону онлайн-зустрічей і онлайн-обговорень на різні теми разом з університетами-партнерами в рамках Twinning ініціативи та не лише.

Мета марафону: промоція та привернення уваги студентів та викладачів іноземних університетів до України.

Строки проведення: вересень-листопад 2022

Медичним університетам пропонують започаткувати “Українські медичні студії” та провести один або кілька заходів з іноземними партнерами.

Необхідні дії:

– визначення теми спільно з міжнародним партнером;

– ідентифікація та залучення спікерів;

– визначення дати та часу;

– заповнення форми-опитувальника щодо дати та теми для сповіщення    Фонду про проведення заходу;

– створення онлайн заходу;

– розповсюдження інформації серед українських студентів та студентів університету-партнера;

– проведення заходу;

Бажана мова проведення заходів – англійська.

Тема: жодних обмежень.

Це може бути один захід або серія заходів та обговорень на теми ,    повʼязані з Україною.

Пропонуємо студентському самоврядуванню Одеського національного медичного університету долучитися до проведення таких обговорень та заходів між ОНМедУ та студентами нашого Twinning – партнера, Queen Mary University of London (UK) .

Інформація щодо проведення заходів буде висвітлена на сайті Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту та урядових інформаційних ресурсах.

Оформлення онлайн-матеріалів:

Назва Марафону (українська) Українські Медичні студії: Тема заходу

Назва Марафону (англійською) Ukrainian Medical Studies: Topic of the Event

В тексті вказати: “Захід проводиться в рамках ініціативи “Українські студії в світі” за підтримки Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту

Теми для обговорення з нашим університетом-партнером та будь-які ідеї щодо проведення таких заходів просимо надсилати на електронну адресу: [email protected]