Сьогодні, 21 вересня 2017 року розпочався Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференція з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія та репродуктологія: освіта, клініка, наука».

Пленум відкрив ректор нашого університету – академік НАМН України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства та гінекології №1, заслужений винахідник України Валерій Миколайович Запорожан.

Зі своїми привітаннями до учасників Пленуму виступили почесні іноземні гості:

• Професор Сер Сабаратнам Арулкумаран (Prof. Sir Sabaratnam Arulkumaran) – Діючий Екс-президент FIGO, Почесний міжнародний член ААГУ (Immediate Past-President of FIGO, Honorary, international fellow of AOGU);
  • Доктор Тахір Махмуд (Dr. Tahir Mahmood) – Кавалер Ордену Британськой Імперії, Президент EBCOG (CBE, President of EBCOG & UEMS Section);
  • Доктор Рольф Кіршнер (Dr. Rolf Kirschner) – Генеральний Секретар EBCOG (Secretary-General of EBCOG);
  • Професор Юрій Владімірофф (Prof. Juriy Wladimiroff) – Голова постійнодіючого комітету з навчання (SCTR) EBCOG, Почесний міжнародний член ААГУ (Chair of Standing Committee on Training, Recognition (SCTR) of EBCOG, Honorary international fellow of AOGU);
  • Професор Вольфганг Хольцгреве (Prof. Wolfgang Holzgreve) – Керівник і медичний директор Університетської клініки в м. Бонн, Почесний міжнародний член ААГУ (Medical Director and CEO University of Bonn, Medical Center, Honorary international fellow of AOGU).

Захід буде проводитися ще й завтра у комфортабельному Готельному Комплексі «Одеса» (Україна, 65009, м. Одеса, Гагарінське плато, 5)

В рамках конференції будуть представлені доповіді провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців в галузі акушерства та гінекології.

Плануються до розгляду наступні питання:
• проблемні питання акушерства в Україні в сучасних умовах;
• аналіз материнської смертності та шляхи її зниження;
• перинатальна медицина та медицина плода;
• досягнення та проблеми гінекології;
• невідкладні стани в акушерсько–гінекологічній практиці: сучасні підходи до діагностики та надання допомоги;
• сучасні аспекти екстрагенітальної патології;
• інтенсивна терапія та анестезіологія в акушерсько-гінекологічній практиці;
• інноваційні хірургічні технології в гінекологічній клініці;
• досягнення та проблеми репродуктології;
• проблемні питання онкогінекології;
• жіноче здоров’я у різному віці;
• проблеми організації, навчання, підвищення кваліфікації, міждисциплінарної взаємодії в акушерстві та гінекології.

У рамках заходу буде проведено засідання Молодіжного фахового товариства акушерів та гінекологів України UNTOG (Ukrainian Network of Trainees in Obstetrics and Gynaecology – Українська Мережа Стажерів з Акушерства та Гінекології), що є дійсним членом відповідного Європейського товариства (ENTOG), і наукова секція для молодих вчених.

Програма конференції