Відкрито меморіальну дошку випускнику ОНМедУ Віталію Синенку

17 жовтня на будівлі Одеського ліцею № 89 було урочисто відкрито меморіальну дошку Герою Віталію Синенку, який навчався тут, звідки почалася його стежина у великий світ: обрання омріяної професії, вступ до Одеського національного медичного університету, викладацька та наукова робота, захист кандидатської дисертації. За спеціальністю Віталій був педіатром, але прагнув не тільки лікувати дітей, а й допомагати подружнім парам стати щасливими батьками — вдосконалювався у складній науці ембріології.

Серйозний, порядний, відповідальний. Така людина не могла залишитися байдужою, коли в наш дім увірвалась біда. З перших днів війни Віталій надавав медичну допомогу пораненим бійцям, брав участь в евакуації цивільного населення з передмість Києва — Гостомеля, Ірпеня, Бучі.

В березні 2022 р. Віталій добровільно вступив до лав ЗСУ. Брав участь у бойових діях в районі Бахмуту. Нагороджений медаллю «За вірну службу» та Хрестом «Честь і Слава».

Лейтенант медичної служби, начальник медслужби 243-го батальйону 241-ї бригади ТРО ЗСУ Віталій Синенко загинув 16 травня 2023 р. під час вивозу поранених бійців з передової…

На відкриття меморіальної дошки зібралися однокласники, батьки, друзі, колеги Віталія, вчителі і старшокласники ліцею. Багато добрих слів ними було сказано про загиблого. Кожний із присутніх поклав квітку до меморіальної дошки, віддаючи заслужену шану герою.