Відбулася щорічна Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня

27 та 28 квітня відбулася щорічна Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня. В цьому році конференція була присвячена 95-річчю з дня народження професорки Прокопової Людмили Василівни.

У конференції прийняли участь студенти всіх факультетів та співробітники Одеського національного медичного університету; були представлені роботи авторів з інших ВНЗ Одеси, а також із ВНЗ інших міст України – із Харкова, Полтави, Донецька.

Вже третій рік підряд конференція проводилася в режимі онлайн на університетській платформі Microsoft Teams.

Одночасно працювали 13 спеціалізованих секцій. Студенти презентували свої дослідження головам своїх секцій, членам Президіуму та іншим учасникам конференції, серед яких буди студенти, інтерни, аспіранти, клінічні ординатори, викладачі, лікарі та наукові співробітники університету. Кожна доповідь була оцінена Головами секцій та членами Президіуму, і найкращі були нагороджені призовими місцями.

Кількість призових на конференції в цьому році наступна:
І місць – 15;
ІІ місць – 17;
ІІІ місць – 17.

Були ретельно відібрані дві найкращі роботи, які були представлені всім учасникам на пленарному засіданні 28 квітня. Цими роботами стали:

  • “Причини виникнення травм колінного суглоба у спорстменок, що займаються художньою гімнастикою в віковій групі 12-14 років “ – студентки 5 курсу медичного факультету №2 ОНМедУ Будігай Н.С.;
    та робота англійською мовою
  • “Analysis of lethal cases from COVID-19 in Odesa region for 2020–2023” – студентки 3 курсу міжнародного факультету ОНМедУ Аї Ксаір.

Після секційних засідань 27 квітня було проведене засідання Круглого столу, присвяченого 95-річчю з дня народження професорки Прокопової Людмили Василівни. Учні Людмили Василівни поділилися своїми спогадами про цю видатну жінку – лікарку-хірургиню, вчену, професорку, завідувачку кафедрою дитячої хірургії ОНМедУ та декана педіатричного факультету; були представлені і доповіді, що освітили частину багатої наукової праці Людмили Василівни.

Всього на конференції доповідали 132 учасника, а число слухачів досягло 528. Найбільш відвідуваною стала секція терапії та сімейної медицини, а секцією з найбільшим числом доповідачів – секція хірургії. Найбільшу кількість робіт англійською мовою від нашого університету підготували кафедра акушерства та гінекології та кафедра симуляційних медичних технологій.

Ми сердечно дякуємо учасникам та організаторам за високий рівень підготовки до конференції, а слухачам – за приділену увагу. Бажаємо кожному миру та розвитку і чекаємо до участі наступного року! До зустрічі!