Відбулась онлайн презентація конкурсу «Кращий студент України»

Студентське наукове товариство Одеського національного медичного університету провело онлайн презентацію конкурсу «Кращий студент України».

Голова СНТ ОНМедУ Наталія Будігай розповіла про загальні вимоги, а також про те, що потрібно підготувати учасникам для вишівського етапу. Заступниця голови СНТ Ольга Курінна ознайомила присутніх з номінаціями, які представлені в конкурсній програмі, та критеріями оцінювання учасників у цих номінаціях.

«Студенти, що бажають випробувати себе в будь-якій номінації, повинні підготувати невелику презентацію, в якій вони мають розповісти про себе, показати приклади своїх робіт для участі в обраній номінації та пояснити, чому вони хотіли б прийняти участь в конкурсі. Детальніше про вимоги до номінантів та приклади робіт для надання можна знайти на сайті Студреспубліки https://studrespublika.com/ або в дірект нашого Інстаграм», — наголосила Наталія Будігай.

«Ми чекаємо на Ваші таланти та Ваші заявки! Не бійтеся показати себе!», — додала Ольга Курінна.

Орієнтовна дата проведення вишівського етапу конкурсу — середина грудня. Більш точну інформацію буде вказано ближче до дня проведення.

Координатор мережі Студреспубліки — Олександр ЩЕРБА (044)529-13-75, (063)267-44-90 [email protected]