Спільне онлайн-засідання кафедри внутрішньої медицини № 1 з курсом серцево-судинної патології та кафедри акушерства та гінекології

25 листопада було проведене спільне онлайн-засідання кафедри внутрішньої медицини № 1 з курсом серцево-судинної патології та кафедри акушерства та гінекології на базі платформи Microsoft Teams.

Засідання було присвячене  менеджменту вагітних з цукровим діабетом та патологією щитоподібної залози. З доповідями виступили члени гуртка кафедри акушерства та гінекології Василенко Валерій на тему «Цукровий діабет та вагітність», Ходорова Дарина — «Пологи при цукровому діабеті». Від студентського гуртка кафедри внутрішньої медицини № 1 з курсом серцево-судинної патології доповіли Мороховська Катерина на тему «Гіпотиреоз та вагітність» та Балабан Надія — «Гіпертиреоз та вагітність».

Наукові керівники гуртків — к. м. н., асист. Садовнича Олена Олександровна (кафедра акушерства та гінекології) та к. м. н., доц. Потапчук Олександр Васильович (кафедра внутрішньої медицини № 1 з курсом серцево-судинної патології) відмітили високу підготовку та обізнаність студентів щодо представлених тем та їхнє якісне та повне висвітлення для аудиторії. Присутні на засіданні студенти та інтерни отримали повну інформацію щодо цукрового діабету та захворювань щитоподібної залози у якості екстрагенітальних патологій: медикаментозний супровід вагітних, особливості ведення пологів та післяпологового періоду.

Теми засідань студентських гуртків цих двох кафедр можуть зацікавити широке коло студентів, інтернів та фахівців. За інформацією щодо нових засідань можна підписатися на сторінки гуртків в Instagram: cardiologyonmedu, sno_onmedu.