На медичному факультеті № 2 було проведено звітно-виборчу конференцію студентської ради факультету

Студентська рада другого медичного факультету дистанційно, на платформі Майкрософт Тімс, провела чергову річну звітно-виборчу конференцію студентскої ради факультету.

Зі звітом про виконану роботу за минулий 2020/2021 навчальний рік виступив колишній студент та голова комісії з навчально-виховної роботи другого медичного факультету Дмитро Богомолов. «Пандемія ковіду не стала перепоною для студентскої ради, навіть в умовах дистанційної форми навчання ми не зупиняли своєї робити. За минулий навчальний рік всі сили ради були покинуті на координацію зі студентами та контроль захворюванності на COVID-19. Кращі з наших студентів стали волонтерами та допомагали в вакцинації. Навіть дистанційно ми проводили студентські наукові конференції, а наші студенти досягали призових місць. Голови комісій активно проводили профорієнтацію серед школярів Одеської області», — підкреслив у своєї доповіді Дмитро.

Окрім звіту про виконану роботу та планів на майбутній рік Студентська рада обрала нових членів комісій і голову.

45 делегатів з кожної групи одноголосно обрали головою студентської ради студента 4 курсу Володимира Лисюка.

Головою з навчально-виховної роботи назначено студента 6 курсу Давіскібу Костянтина.

Головою комісії з науково-дослідницької роботи обрали студента 3 курсу Гаврилюка Владислава.

Місце голови комісії з інформаційної роботи зайняла студентка 6 курсу Асієва Анастасія.

Новою головою комісії з культурно-масової роботи було обрано студентку 3 курсу Вариводу.

На місці голови комісії з санітарно-просвітницької роботи подруге переобрано студентку 6 курсу Філіпенко Валентину.

На посаді голови комісії з соціально-побутової роботи залишилась студентка 4 курсу Сервуля Катерина.

Комісію з спортивно-оздоровчої роботи очолює студент 5 курсу Шапошніков Олександр.

Декан факультету Денис Михайлович Давидов привітав нових голов комісії та голову Студентської ради з посадами, подякував за сумлінну працю навіть в умовах карантину минулому складу Студентської ради факультету і побажав сил і натхнення новому.

Від імені всіх членів Студентскої ради Асієва Анастасія наголосила: «Ми повні ентузіазму та нових ідей, готові працювати у новому форматі, повертатися до звичного темпу життя і насичювати життя студентів новими заходами!».