В 2021 році сотні співробітників та студентів ОНМедУ долучилися до освітніх заходів, організованих в Україні і за кордоном

Співробітники Одеського національного медичного університету продовжують професійне навчання, зокрема у рамках міжнародних освітніх проектів і програм. Про це повідомила проректор з науково-педагогічної роботи, професор Валерія Марічереда на засіданні Вченої Ради, яке відбулося під головуванням ректора ОНМедУ, академіка Валерія Запорожана 27 грудня.

12 співробітників взяли участь у заходах міжнародного рівня, в тому числі у статусі лекторів. 15 були слухачами вебінарів різної медичної тематики, у тому числі організованих за кордоном. 11 співробітників пройшли стажування, 4 — підвищення кваліфікації (1 – за програмою Erasmus+), включаючи зарубіжні установи. Більше 50 співробітників взяли участь у тренінгах, більше ніж 100 — у наукових форумах, організованих іноземними установами, більш ніж 200 — представили тези на міжнародних наукових форумах, організованих в Україні.

ОНМедУ організував 14 навчальних вебінарів (у тому числі за участі іноземних фахівців), виступив організатором 8 наукових конференцій. На базі університетської клініки був проведений воркшоп «Роботизована діджитальна лапароскопія» з міжнародним прокторінгом професора Нарімантаса Евалдаса Савалавичуса — директора відділення роботизованих програм университета Клайпеда (Литва).

Ректор ОНМедУ, голова Асоціації акушерів-гінекологів України Валерій Запорожан став співголовою 27-го Європейського конгресу з акушерства та гінекології, який зібрав в Афінах близько 100 акушерів-гінекологів України, професорів і доцентів Одеського медуніверситету.

Валерія Марічереда також проанонсувала найближчі освітні заходи, ініційовані академіком Запорожаном, що будуть корисними для фахівців ОНМедУ. Зокрема, 19–21 січня міжнародна організація «Ізраїльсько-український альянс» спільно з компанією Yissum — офісом трансфер технологій Єрусалимського університету та ОНМедУ проведуть семінар «Створення та розвиток інновації на базі університетів». «Мета семінару —знайомство з найкращими практиками роботи офісу з трансферу технологій Yissum, навчання підприємництву та побудова багатогранних партнерств між університетом, бізнесом та держструктурами, формування інноваційної екосистеми в нашому університеті», — наголосила проректор.