На кафедрі внутрішньої медицини № 1 пройшов студентський турнір «Подорож по кардіометаболічному континіуму», який привернув увагу здобувачів 4–6 курсів медичного факультету. В якості запрошених у заході взяла участь команда 5 та 6 курсів НТЗ кафедри внутрішньої медицини № 2 (науковий керівник — доц. М. М. Перепелюк).
Турнір відкрив д. м. н., професор, зав кафедри внутрішньої медицини № 1 Юрій Карпенко.
До складу журі увійшли: керівник НТЗ кафедри внутрішньої медицини № 1 доц. О. В. Потапчук, доц. кафедри внутрішньої медицини № 2 М. М. Перепелюк, асистенти кафедри внутрішньої медицини № 1 І. Г. Юрданова, К. В. Кравцова і Т. В. Алавацька.
Конкурували 4 команди: «Пляска каротид» (капітан О. Разінкін), «Адіпоцитики» (Г. Зайченко), «Ритм» (М. Дзюбан) та «Дельта-Бенд» (Є. Чабан).
Змагання складалося з трьох етапів: квіз-тест з 24-х питань та перевірка загальної обізнаності в медицині, гра «Крокодил» — інсценування клінічних станів за допомогою відповідних підручних засобів, із застосуванням лише вербального мовлення. Цей тур допоміг виявити не тільки глибину знань, а й відкрив артистичність та експресивність учасників змагання; вирішення клінічної задачі: дві команди, які вийшли у фінал, за п’ять хвилин повинні були вирішити кожну із задач письмово та обгрунтувати свою відповідь, а також відповісти на питання журі.
Протягом турніру деякі запитання змушували не тільки замислитись, а й посміхнутись. В аудиторії панувала атмосфера зосередженості і боротьби за перемогу. Всі учасники були активні та показали набуті навички.
В якості нагород учасники отримали сертифікати, дипломи та корисні призи, які стануть у нагоді для їх подальшого професійного зростання.
Команда «Дельта-Бенд», яка посіла 1 місце, в якості нагороди отримала навчальний посібник «Професійна комунікація. Протоколи спілкування лікар — пацієнт» за редакцією д. м. н., професора, першого проректора ОНМедУ Валерії Марічереда з приємним написом від неї.
Організатор турніру — кафедра внутрішньої медицини № 1 — дуже вдячна здобувачам за їхню зацікавленість і прагнення до постійного вдосконалення знань. А учасники команд вдячні організаторам за винахідливість і надання можливості поринути у світ кардіології та ендокринології.