Студенти ОНМедУ — серед найкращих на Олімпіаді з анатомії людини!

Наприкінці квітня традиційно проходять наукові «змагання» для студентів медичних Вищих навчальних закладів України — професійно-орієнтовані Олімпіади та Конференції молодих вчених. В цьому році Олімпіада з анатомії людини проходила на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевького» (кафедра анатомії людини, завідувач — д. мед. н., професор І. Є. Герасімюк). 36 учасників з 17 навчальних закладів змагалися в знанні будови тіла людини, анатомічних термінів, тестів КРОК. Представники нашого університету гідно представили кафедру анатомії людини: Валерія Скоропада отримала грамоту «За найкращий результат комп’ютерного тестування» і посіла почесне IV місце в загальному заліку, а Владислав Бережний отримав грамоту «За оригінальність вирішення завдання» (ІІ курс, медичний факультет). Це результат копіткої праці протягом 1,5 років навчання!
Вітаємо переможців та їх керівника — старшого викладача кафедри анатомії людини П. М. Матюшенка з відмінним результатом і бажаємо натхнення та нових досягнень!