Під головуванням ректора Валерія Запорожана в ОНМедУ створили Раду академічної мобільності та міжнародного співробітництва

В Одеському національному медичному університеті під головуванням ректора і голови Вченої ради Валерія Запорожана створили Раду академічної мобільності та міжнародного співробітництва. Рішення ухвалене на засіданні Вченої ради, що відбулося 26 лютого.
Рада діятиме на громадських засадах. До її складу увійшли п’ятеро співробітників ОНМедУ, фахівці з питань міжнародного співробітництва від кафедр, деканатів та інших структурних підрозділів університету.
Мета Ради — підвищення міжнародного іміджу та наукового потенціалу університету. Вона опікуватиметься посиленням академічної та міжнародної роботи університету. Зокрема, створенням інформаційно-технологічного банку даних про можливості студентської академічної мобільності, участі в міжнародних проєктах, програмах, грантах, конкурсах тощо. Забезпечувати рівний доступ викладачів і студентів до науково-дослідних, академічних, медичних і педагогічних новацій України та світу. Залучати студентів і професорсько-викладацький склад до міжнародних програм внутрішньої та зовнішньої мобільності: Erasmus Mundus, Erasmus+, TEMPUS та інших.
Вчена рада затвердила проєкт положення Ради та призначила її очільницю — викладача кафедри «Практична психологія» ОНМедУ, фахівця з міжнародного права Валентину Бондарчук. «Валентина Борисівна має дві вищі освіти, понад 10 років працювала в Міністерстві закордонних справ — у центральному апараті, в посольстві в Австрії, наших представництвах при міжнародних організаціях. Вільно володіє німецькою і англійською. Вона здатна багато зробити для підвищення іміджу університету на міжнародному рівні. Вважаю, що залучення нових студентів і партнерів буде її основним завданням на цій посаді», — наголосив проректор з міжнародної роботи Костянтин Ржепішевський.