Керівники та студенти ОНМедУ привітали з новорічними святами колективи і пацієнтів Клініки педіатрії та кафедри Пропедевтичної педіатрії

Керівники та студенти Одеського національного медичного університету привітали з наступаючими новорічними і різдвяними святами працівників і пацієнтів Клініки педіатрії, що входить до складу Багатопрофільної університетської клініки, а також колектив кафедри Пропедевтичної педіатрії на чолі із завідуючою професором Оленою Старець.

З привітаннями та подарунками до клініки та кафедри завітали голова Вченої ради ОНМедУ Валерій Запорожан, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олег Тарабрін, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Костянтин Талалаєв, а також студентський актив.

Керівники ОНМедУ подякували колективам клініки та кафедри за роботу, а Дід Мороз передав маленьким пацієнтам іграшки та солодощі. Крім того, зі святами привітали студентів, які пройшли навчання на кафедрі Пропедевтичної педіатрії за допомогою сучасних симуляційних технологій нашого університету.