Кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою ОНМедУ провела передноворічне засідання

На Кафедрі анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою Одеського національного медичного університету напередодні Нового року відбулась підсумкова нарада.

Завідувач Кафедри, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Олег Тарабрін із співробітниками обговорили підсумки цього семестру та окреслили плани з навчальної, наукової, видавничої, а також лікувальної роботи на весняний семестр.

В кінці наради колектив Кафедри привітав всіх співробітників і студентів Університету з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!!!

Бажаємо всім Миру, Добра, Міцного Здоров’я, багато Щастя та успіхів на Благо нашої Alma Mater!!!