Голова СНТ ОНМедУ Наталія БУДІГАЙ: У ПЛАНАХ — УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ»

Студенти ОНМедУ  відрізняються своїми здібностями в навчанні, суспільній роботі, спорті, аматорстві. Та одне з найважливіших їх серйозних захоплень — заняття наукою у кафедральних гуртках, участь у дослідженнях, презентація наукових розробок на конференціях.

Одна з таких  студентів — Аліса Горова, яка навчається на 4-му курсі медичного факультету.

Зацікавленість серйозними питаннями науки виявилась у неї ще в шкільні роки.  Вчилася Аліса в одній із кращих одеських шкіл —  № 35, захоплювалася вивченням іноземних мов.

А в 9-му класі, коли почалося викладання біології, захопилася цим предметом. З 10-го класу брала участь у міських та обласних олімпіадах з біології та хімії, де неодмінно посідала призові місця.

Після вступу до ОНМедУ її інтерес до науки тільки збільшився. Вже на першому курсі дівчина взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді з медичної біології, клінічної імунології та генетики, де посіла третє місце та отримала грамоту за неординарне вирішення задач з генетики.

На другому курсі Аліса почала відвідувати науковий гурток з мікробіології, а через рік вже виступала на науково-практичній конференції «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини», присвяченої 110-річчю від дня народження професора І. В. Савицького, з науковою роботою «Staphylococcus aureus i Candida albicans у патогенезі атопічного дерматиту».

На четвертому курсі її обрали старостою наукового гуртка з мікробіології, де вона розробляє питання мікрофлори людини та має багато планів на майбутнє. Так, зовсім скоро Аліса братиме участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України».

Сподіваємося на успіх цілеспрямованої дівчини і бажаємо Алісі  натхненної наукової роботи та здійснення усіх задумів!