В ОНМедУ навчається близько 9 тисяч студентів з 50 країн. Для кращого і якісного засвоєння навчального матеріалу, успішного проходження незалежного ліцензійного тестування (КРОК 1 і КРОК 2) в університеті з 2017 року працюють в ЦІАВКЯО два комп’ютеризованих спеціалізованих класи (43 і 25 робочих місць) з підготовки студентів, у тому числі іноземних.

На початку 2019 року запущено третій спеціалізований клас ЦІАВКЯО. Він розташований на базі студентської бібліотеки на території університету. У цьому класі обладнано 54 робочих місця для роботи іноземних студентів при контрольних тестуваннях. Також у даному класі іноземні студенти можуть займатися і самостійною підготовкою.

У цілому, ЦІАВКЯО надає студентам можливість тестування за підготовленими викладачами кафедр тестами, які об’єднані в єдину тестову базу ОНМедУ. Користуватися тестовою базою може кожний студент як на базі класів, так і віддалено, за наявності будь-якого гаджета, який має доступ в Інтернет. Кожний студент у змозі тренуватися за тестами як самостійно, так і при безпосередніх консультаціях з викладачами університету.

Марічереда Валерія ГеннадіївнаПроректор з науково-педагогічної роботи (з міжнародних зв’язків), д.мед.н., професор