В Одеському медичному університеті пролунав перший дзвоник

Тимчасово виконуючий обов’язки ректора Одеського національного медичного університету Юрій Сухін на урочистому посвяченні першокурсників дав перший дзвоник.

Він привітав студентів з початком нового навчального року та висловив сподівання, що у майбутньому спогади про проведені в Одеському медуніверситеті роки стануть для них найтеплішими. «Це університет з традиціями, з понад віковою історією, тут вчилися і викладають видатні лікарі. Я сподіваюся, що ці роки залишаться у вашій пам’яті назавжди, а університет стане для вас Альма-матер», — сказав Юрій Сухін.

Він додав, що ОНМедУ має все необхідне для підготовки висококласних фахівців: визнаний професорсько-викладацький состав і потужну матеріально-технічну базу. «Все це буде спрямовано на те, щоби ви якомога краще опанували обрану вами професію», — сказав т.в.о.ректора.