Запрошуємо науково-педагогічних працівників долучитися до освітніх інновацій та стати агентами змін

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти провадить оновлений процес акредитації освітніх програм, який побудований на сучасній парадигмі здобуття освіти, Європейських стандартах та кращих практиках європейських університетів. До цього рівноправно залучені представники сфери вищої освіти (науково-педагогічні, наукові працівники, студентство) та роботодавців (виробництво, бізнес, наука та ін.). Одним із етапів є оцінка програми незалежною експертною групою, яка складається з двох науково-педагогічних, наукових працівників та одного представника здобувачів вищої освіти.

Запрошуємо вас стати експертом з акредитації освітніх програм, експертом з питань покращення вищої освіти, експертом з кращих практик інших закладів та відповідальним учасником освітнього середовища.

Ознайомитися з листом Національного агенства

Заявки-анкети приймаються з 28 жовтня до 29 листопада 2020 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді.

З повною інформацією щодо донабору експертів з числа науково-педагогічних працівників можна ознайомитись на сайті Національного агенства www.naqa.gov.ua