З Днем працівників освіти!

Шановні викладачі і співробітники
Одеського національного медичного університету!

Цього року шостого жовтня ми відзначаємо особливий день — День освітянина — людини, яка працює в галузі освіти, будь то вчитель, викладач, вихователь, методист, науковець, адміністратор чи інший працівник, який безпосередньо або опосередковано сприяє навчальному процесу.

Від щирого серця висловлюю глибоку подяку кожному працівнику нашого університету, хто щоденною працею формує майбутнє нашої медицини.

Спасибі усьому професорсько-викладацькому складу за відданість справі, за мудрість, терпіння та невтомну працю. Ви не просто передаєте знання, ви формуєте світогляд, виховуєте майбутніх лікарів, які з честю виконуватимуть свій обов’язок.

Більше двох років наш університет працює на повну силу під час воєнного стану.  Непроста ситуація ускладнює життя будь-кого з нас. Але ми, вірні своєму громадянському обов’язку, продовжуємо працювати, адже знаємо, що високопрофесійні лікарі потрібні суспільству і в мирний, і в воєнний час.

Від усього серця вітаю вас, дорогі освітяни! Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення та нових досягнень у професійній діяльності, мужності та терпіння заради майбутнього нашої України!

Щиро Ваш — Валерій ЗАПОРОЖАН