Вийшла у світ монографія «Между добром и злом: нравственное самоопределение человека». Авторами є: ректор Одеського національного медичного університету, лауреат Державної премії України, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор В. М. Запорожан, доктор філософських наук, доцент, завідувачка кафедри філософії Національного університету «Одеська морська академія» І. А. Доннікова, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії та біоетики Одеського національного медичного університету В. Б. Ханжи.

У монографії подані результати осмислення моральності як процесу культурно-історичного самовизначення людини у виборі між добром і злом. Увагу акцентовано на темпорально-історичних аспектах морального пошуку, які розкривають процесуальність моральності, на проблемах антропного часу, свободи, що реалізується в історії, на культурогенних підставах морального самовизначення людини. Книгу адресовано широкому університетському колу — студентам, аспірантам і викладачам, які цікавляться проблемами етики, філософської антропології, філософії культури, філософії історії та часу. В найближчий час вона буде доступною в науковій та студентській бібліотеках ОНМедУ.