6 травня відбулася масштабна зустріч академічних працівників Одеського національного медичного університету та Лондонського Університету Королеви Марії (Queen Mary University of London), присвячена підбиттю підсумків співпраці між двома університетами напередодні трирічного ювілею партнерства.
Відкрив сесію професор, сер Марк Колфілд, проректор QMUL з питань здоров’я, який привітав учасників та представив ключових осіб, зокрема Річарда Гроуза, декана з глобальних зв’язків, Лі Уайлдмена, директора відділу міжнародних зв’язків, Тетяну Лунову, яка підтримує наших студентів у рамках Twinning- програми з 2022 року, та інших. Співробітники лікарні Сент Бартс відзначили позитивний досвід студентів ОНМедУ під час стажування. Сер Колфілд підкреслив важливість підтримки студентів-медиків через клінічну підготовку, детально розповівши про їхні ротації в травматології, ортопедії та кардіології. Доктор Крішнарадж Ратод описав практичний досвід студентів у Центрі серця лікарні Сент-Барт, де вони брали участь у консультаціях пацієнтів та спостерігали за операціями. Доктор Мартіна Ілліодроміті також зробила свій внесоку бесіду, відзначивши позитивний внесок студентів у наданні послуг з охорони здоров’я жінок.
З боку ОНМедУ у зустрічі приймали участь: В.Г. Марічереда, перший проректор, Е.С. Бурячківський, проректор з науково-педагогічної роботи, Л.С. Годлевський, зав. кафедри фізіології та біофізики, І.П. Аннєнкова, начальник навчального відділу, В.І. Борщ, пом. ректора з перспективного розвитку, О.П. Рогачевський, зав. кафедри симуляційних технологій, І.В. Савченко, пом. ректора з міжнародної роботи.
Програма заходу була дуже насиченою та інформативною. Особливу зацікавленість викликали презентації колег із QMUL, які поділилися своїм цінним досвідом і знаннями зокрема у сферах оцінювання студентів, цифрового навчання та використання штучного інтелекту в освіті — тем, що є надзвичайно актуальними для сучасної медичної освіти.
Учасники заходу мали можливість обговорити здобутки співпраці між британським і українським університетами, а також намітити перспективи подальшого розвитку спільних ініціатив. Зустріч ще раз підтвердила важливість міжнародного партнерства для розвитку освіти та науки, підтримку з боку британських колег, а також стала потужним стимулом до впровадження інноваційних підходів у навчальний процес.