В ОНМедУ відбулося перше у цьому навчальному році засідання Вченої Ради

Голова Вченої ради, академік Валерій Запорожан висвітлив питання щодо перспектив розвитку ОНМедУ в умовах сьогодення. За його словами, через війну основними завданнями університету на новий навчальний рік є якість і безпека освітнього процесу.

Для забезпечення захисту студентів і викладачів освітній процес в ОНМедУ проходитиме в змішаному режимі: лекції та семінари — онлайн, практичні навички — в університетських клініках.

Проректор із забезпечення якості освіти, д. екон. наук Валентина Проценко виступила з доповіддю «Аналіз ефективності та шляхи удосконалення роботи кафедр з використанням успішних практик в ОНМедУ». Вона відзначила, що комісією з питань якості освіти було проведено перевірку всіх кафедр університету щодо їх готовності до нового навчального року. Результати перевірки були заслухані на засіданні ректорату, а також надіслані до кожного деканату для вивчення та усунення наявних недоліків. В цілому заклад готовий до якісної підготовки фахівців у галузі охорони здоров’я та подальшого розвитку.

Вчена рада привітала трьох співробітників університету з присвоєнням вченого звання професора та двох співробітників — з вченим званням доцента. Підтримано ще 5 кандидатур співробітників, яких було висунуто на присвоєння вченого звання професора і доцента.

Окрім того, Вченою радою було підтримано: кандидатуру Юрія Бажори на премію Всесвітньої організації охорони здоров’я; створення спеціалізованої вченої ради для захисту кандидатської дисертації; висунення кандидатів на заміщення вакантних посад на стипендії Кабінету міністрів України для молодих вчених; надання рекомендації для друку навчального посібника українською та англійською мовами «Менеджмент та маркетинг в охороні здоров’я».

На завершення голова Вченої ради Валерій Запорожан ще раз привітав усіх присутніх з початком навчального року та наголосив: «Наші співробітники, навіть перебуваючи у відпустці, готувались до нового навчального року. Ми модернізували систему навчання, використовували нові механізми підготовки освітнього процесу. Впевнений, що навчальний план 2022–2023 навчального року буде виконаний у повному обсязі».