В 2021 році ОНМедУ продовжить капітальні ремонти та технічне оснащення кафедр

Покращення умов роботи та навчання, а також матеріально-технічне оснащення кафедр залишається незмінним пріоритетом Одеського національного медичного університету. Про це йшлося на засіданні Вченої ради, яке відбулося 10 грудня під головуванням академіка Валерія Запорожана.
Начальник планово-економічного відділу Наталія Кадебська повідомила, що з об’єктивних причин не всі заплановані на цей рік роботи були виконані в повному обсязі. Зокрема, через значне подовження строків отримання дозволів на виконання ремонтних робіт, зменшення надходжень до спеціального фонду обумовленого скороченням контингенту студентів, що навчаються на договірних засадах, тощо.
«На даний час виникла необхідність за певними договорами з проектними і будівельними організаціями подовжити строки виконання робіт і перенести їх на наступний 2021 рік, повторно оголосити публічні закупівлі», — повідомила Наталія Кадебська.
Вчена рада схвалила виділення коштів із спеціального фонду в межах прогнозованого залишку на закупівлю медичного обладнання, апаратури, інструментарію для завершення оснащення кафедр, виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення капітальних ремонтів і реставраційних робіт, а також впровадження електронного документообігу, створення автоматизованих робочих місць, тощо.