Корисні ресурси для медиків

Для того, щоб медична реформа була успішною, нам дуже потрібні медики, які люблять свою професію: цікавляться новинами і відкриттями з усього світу, вчаться нового й бажають постійно розвиватися та рухатися вперед.

Інтернет – абсолютно необхідний інструмент для навчання і самовдосконалення лікарів. У мережі у відкритому доступі є величезна кількість матеріалів, статей, навчальних курсів, відео для медиків – для доступу до більшості з них потрібне лише знання англійської. Ось, наприклад, кілька ресурсів, які допоможуть медикам отримувати нові знання і слідкувати за останніми трендами в медицині.

British Medical Journal (https://www.facebook.com/bmjdotcom/) — авторитетне фахове видання для медиків по всьому світі. Завдяки МОЗ два їхні найбільших освітніх ресурси доступні безкоштовно для українських лікарів – це BMJ Best Practice та BMJ Learning. Цінний матеріал, якщо ви лише починаєте працювати в медицині. За посиланням https://goo.gl/VevtBE ви знайдете контактні дані координаторів, які забезпечуватимуть надання кодів доступу до ресурсу у вашому регіоні.
INgenius (https://www.facebook.com/INgeniusUA) — українська платформа для медиків та студентів медичних ВНЗ: можливості, новини, дослідження, цікаві матеріали та підбірки корисних сайтів.
Medscape (https://www.medscape.com/) — великий медичний ресурс з новинами, статтями, довідковими та навчальними матеріалами.
Physicians Weekly (https://www.physiciansweekly.com/) – інший великий медичний журнал англійською.
U.S. National Library Medicine (https://www.nlm.nih.gov/) – сайт Національної медичної бібліотеки США. Багато посилань на корисні ресурси й матеріали.
Prometheus (https://prometheus.org.ua/) — українська освітня платформа, де можна безкоштовно пройти онлайн-курси з різних галузей. Курси ведуть викладачі вищих навчальних закладів, компаній та установ, у разі успішного проходження можна отримати сертифікат з підписом викладача. На сайті наразі є кілька медичних курсів
Sermo (http://www.sermo.com/) — велика соціальна мережа, створена спеціально для медичної спільноти. У будь-який час можна розповісти колегам про свій досвід та дізнатися як працюють лікарі в різних куточках світу.
Epocrates (http://www.epocrates.com/) — база даних, у якій, зокрема, можна знайти клінічні настанови, нозології, ліки.
Innerbody (http://www.innerbody.com/) – сайт з детальними анатомічними моделями людського тіла. Ресурс допоможе краще вивчити будову тіла та дізнатися назви систем та органів англійською.