В ОНМедУ обрана нова голова студентського самоврядування – Старенко Анастасія

Вчора, 19 грудня 2018 року, відбулась звітно-виборча Конференція студентів Одеського національного медичного університету.

На порядку денному було винесено наступні питання:

– Звіт голови студентського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік Бахнюк К.Д. щодо виконаної роботи;

– Обрання голови студентського самоврядування університету на 2018-2019 навчальний рік;

– Обрання і затвердження членів комісій студентського самоврядування на 2018-2019 навчальний рік.

За посаду голови боролися два кандитати: Богомолов Дмитро та  Старенко Анастасія.

Прямим таємним голосуванням було обрано голову студентського самоврядування на 2018-2019 навчальний рік  Старенко Анастасію, студентку 5 курсу 2 групи медичного факультету № 1.

Бажаємо Анастасії та новому складу студентського самоврядування сил і терпіння, а також дякуємо Бахнюк Катерині та її команді за добре  виконану роботу у прошлому році.