Співробітництво ОНМедУ з Представництвом Міжнародного Медичного Корпусу в Україні

У серпні 2024 року Представництво Міжнародного Медичного Корпусу в Україні передали для використання у тренінгах Одеському національному медичному університету нове тренувальне обладнання. Благодійна допомога включає манекени і тренажери, симуляційне обладнання, комп’ютерну техніку і витратні матеріали.

Також Міжнародний Медичний Корпус надав можливість Одеському національному медичному університету проводити різноманітні тренінги з первинної та невідкладної медичної допомоги. Ці тренінги розроблені Міжнародним медичним корпусом спільно з Гарвардською Гуманітарною Ініціативою під координацією Американської колегії хірургів, Національної асоціації екстрених медичних техніків та Всесвітньої організації охорони здоров’я задля покращення надання травматологічної допомоги постраждалим унаслідок воєнної агресії рф проти України на догоспітальному та госпітальному рівнях.

Сьогодні Міжнародний Медичний Корпус працює у різних містах України: Києві, Чернігові, Дніпрі, Миколаєві, Винниці, Львові. Організація здійснює освітню і матеріальну підтримку медичними засобами й обладнанням, продовольчими і непродовольчими товарами задля порятунку життя населенню, що постраждало від різноманітних криз.

Колектив нашого університету високо цінує внесок Представництва Міжнародного Медичного Корпусу в Україні у розвиток української системи охорони здоров’я та медичної освіти та Вашу допомогу населенню України, яке постраждало від агресії російської федерації, а також надану матеріальну та освітню допомогу нашому колективу.

Тільки спільними зусиллями ми можемо допомогти постраждалому населенню та громадам в Україні відновитися. Разом до спільної перемоги!