ОНМедУ: навчання на кафедрі психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії

На 3 курсі під час проходження ВК «Суіцидолгія» здобувачі вищої освіти знайомляться з Керівництвом mhGAP розділ «Ведення пацієнта з суїцидальної поведінкою на первинній ланці».

Як виявити ризики і чинники суїцидальних тенденцій? Які запитання допоможуть виявити ризик суїциду? Чого не можна робити під час діалогу? Алгоритм подальших дій та багато інших питань опановують студенти кафедри психіатрії, наркології, медичної психологіі та психотерапії ОНМедУ. nКлінічні розбори, рольові ігри, тренінги- форми освіти, які дозволяють майбутнім лікарям засвоїти алгоритм надання допомоги пацієнту з суіцидальними тенденціями за Керівницвом mhGAP.