Музей кафедри анатомії людини готується до візиту поважних гостей

З 2 по 4 жовтня 2019 року на базі Одеського національного медичного університету відбудеться VII Конгрес Наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів (АГЕТ) України. Організаційний комітет Конгресу готує секційні засідання, «Круглий стіл», присвячений 165-річчю з дня народження першої в світі жінки-професора анатомії Г. А. Красуської, планує культурно-розважальні програми. Родзинка екскурсійної програми, звичайно – відвідування анатомічного музею ОНМедУ, якому більше ста років. Жодний медичний університет на пострадянському просторі такої кількості препаратів не має — понад 2 тисячі! Схожі музеї є тільки в медичному університеті міста Відень та Британському медичному коледжі. Всі відвідувачі анатомічного музею ОНМедУ захоплюються рівнем виготовлення препаратів, їх надзвичайною пізнавальною та навчальною цінністю.

Унікальність музею в його автентичності. В Одеському медуніверситеті зберігають пам’ять про корифеїв, які заклали основи для вивчення анатомії, створили передумови для заохочення майбутніх абітурієнтів та мотивацію творчого наукового пошуку для студентів. Усім дубовим шафам для експонатів понад 100 років, а вони до сьогодні знаходяться у відмінному стані та підтримують дух часу, створюють академічну атмосферу! Нещодавно в музеї було проведено додаткове освітлення, яке ще більше підкреслило винятковість представлених анатомічних предметів.

Впевнені, що всі учасники Конгресу з задоволенням проведуть час в анатомічному музеї ОНМедУ. А зацікавлені будовою свого організму одесити і гості нашого міста можуть відвідати музей, заздалегідь зателефонувавши доглядальниці музею Наталі Анатоліївні Антоновій за тел. 0633547515.