Чергове засідання у вигляді онлайн-конференції СНТ кафедри педіатрії № 1

Чергове засідання СНТ кафедри педіатрії № 1 ОНМедУ було проведено з ініціативи завідувача кафедри педіатрії № 1 члена-кореспондента АМНУ, д. мед. н. професора М. Л. Аряєва у вигляді онлайн-конференції (вебінару) і було присвячене підсумкам роботи СНТ кафедри за 2019−2020 навчальний рік.

Онлайн-платформа ZOOM зареєструвала 38 учасників: члени СНТ кафедри, студенти, співробітники кафедри, гості.

Засідання відкрив завідувач кафедри педіатрії № 1 член-кореспондент АМНУ, д. мед .н. професор М. Л. Аряєв. В своєму вступному слові він зазначив, що, незважаючи на виклики, які були представлені не тільки навчальному процесу, а й студентській науковій роботі карантином у зв’язку з пандемією COVID-19, кафедра педіатрії № 1 вважає за можливе і потрібне провести заключне засідання СНТ. Наголосив на важливості і цінності студентської наукової роботи численних кафедр ОНМедУ, підсумком якої є участь у щорічній міжнародній конференції: «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених), яка в цьому році повинна була відбутися 9−10 квітня на базі нашого університету.

Науковий керівник СНТ кафедри педіатрії № 1, доцент, к. мед. н. Ю. В. Десятська відзвітувала про проведену роботу СНТ, підсумком якої стали 5 наукових доповідей, які й були представлені для участі в студентській конференції. Після короткого вступного слова доцент, к. мед. н. Ю. В. Десятська проінформувала учасників засідання про гідну спадщину професора В. В. Вороніна, яку він залишив в історії нашого університету, до 150-го ювілею якого була присвячена нинішня студентська конференція.

В основній частині засідання /онлайн-конференції (вебінару)/ СНТ учасникам були представлені доповіді:

1. Цінність ЕКГ-методу в скринінговому виявленні синдрому подовжений Q-T у дітей до року.

Науковий керівник: доцент, к. мед. н. В. С. Бірюков

Шаповалов Олексій Олексійович — студент 6-го курсу, 21-ша група, МФ № 3

Швець Валерія Олександрівна — студентка 6-го курсу, 21-ша група, МФ № 3

1. Поширеність вітамін К-дефіцитного геморагічного синдрому у новонароджених дітей Одеської області.

Науковий керівник: доцент, к. мед. н. Ю. В. Десятська

Ковальчук Любов Сергіївна — студентка 5-го курсу, 20-та група МФ № 3

Савічева Марія Олександрівна — студентка 5-го курсу, 20-та група МФ № 3

1. Сучасна клінічна характеристика муковісцидозу за даними Одеського центру.

Науковий керівник: доцент к. мед. н. Д. А. Варбанець

Галюк Анна Валеріївна — студентка 6-го курсу, 21-ша група, МФ № 3

Галюк Дар’я Валеріївна — студентка 6-го курсу, 21-ша група, МФ № 3

1. Comparative analysis the structure of infant mortality in Nigeria and Ukraine (англійською мовою)

Науковий керівник: доцент, к. мед. н. В. С. Бірюков

Автори:

Akinbodewa Oluwaseun Racheal — студентка 6-го курсу, 1-ша група міжнародний факультет.

По закінченні кожної доповіді учасники засідання СНТ, студенти і викладачі мали можливість задавати питання і отримувати відповіді доповідачів про проведену ними наукову роботу.

На завершення засідання завідувач кафедри педіатрії № 1 член-кореспондент АМНУ, д. мед. н. професор М. Л. Аряєв подякував усім учасникам, визначив подальші пріоритети роботи СНТ кафедри та побажав випускникам нашого університету успішного складання випускних іспитів і подальшої плідної роботи.