Випускникам медичного та стоматологічного факультетів   вручені дипломи про закінчення ОНМедУ

Ця урочиста подія відбулась у понеділок, 30 червня 2025 р.  Випускники ОНМедУ, а нині вже дипломовані молоді спеціалісти, на все життя запам’ятають  особливий день, який ознаменував завершення важливого етапу в їхньому житті і старт для нових можливостей, викликів і здобутків. Вони прощаються з рідним університетом, улюбленими викладачами, кафедрами і лабораторіями, величними аудиторіями, бібліотекою та музеями — всім тим, що  пов’язано для них з  поняттям «студентське життя».

З теплими вітальними словами до них звернулися перший проректор ОНМедУ професор Валерія Марічереда, проректор з науково-педагогічної роботи доцент Едуард Бурячківський, заступник декана стоматологічного факультету Тетяна Приболовець, декан медичного факультету доцент  Деніс  Давидов.

Ми попросили випускників поділитися  спогадами про роки навчання, про те, що їм особливо дорого.

Дар’я ГУТКО (стоматологічний факультет): Хочу подякувати університету за найцінніший скарб, який він дав своїм вихованцям — знання, як теоретичні, так і практичні, за чудових викладачів усіх кафедр, які поважали і наставляли нас. Вони дуже цікаво викладали теоретичний матеріал та детально розбирали ситуації з клінічної практики. Дякую викладачам кафедри терапевтичної та дитячої стоматології, особливо доцентам Степану Миколайовичу Ковалю і  Ілоні Василівні Герасимовій.

Вікторія ПОСТНІКОВА (стоматологічний факультет): Дякую викладачам кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії, які передали нам знання та вміння, ділилися своїм практичним  досвідом. Буду згадувати і викладачів кафедри терапевтичної та дитячої стоматології, які приділяли нам багато часу і  до кожного ставилися з великою увагою та чуйністю.

Яна КУГЕЛЬ (медичний факультет): Це були найкращі роки мого життя! Ми отримали величезну базу знань, навички самостійного пошуку і прагнення до процесу пізнання, який для лікаря є нескінченним. З теплом і вдячністю згадуватиму викладачку кафедри фізіології та біофізики, мого улюбленого і шановного наставника, доцента Галину Олександрівну  Волохову, яка мене підтримувала і вірила в мої сили.

Катерина КОВТУНЯК (медичний факультет): Я перевелась в ОНМедУ на 5 курс з  Полтавського медичного університету. На новому місці мені спочатку було складно, але я відчула щиру підтримку своїх одногрупників і викладачів, тому незабаром впоралась з усіма труднощами. Мені дуже подобається спеціальність дитячого хірурга, і кілька років я поєднувала навчання з обов’язками операційної сестри в Одеській обласній дитячій лікарні. Там я зрозуміла, наскільки це складна робота, але це мене не зупинило, і я планую навчатися в інтернатурі за цією спеціальністю.

Так, попереду у  випускників — навчання в інтернатурі, і це теж чудова сторінка на шляху справжнього лікаря. Легко не буде — буде цікаво! А головне, що  кожний з них налаштований на  наполегливу працю, адже вчились вони  в Одеському національному медичному університеті працювати задля досягнення свої мети.

Щасливої, успішної і доброї вам дороги, випускники ОНМедУ 2025!