В ОНМедУ продовжується проведення системних заходів економного використання електроенергіі

В Одеському національному медичному університеті на виконання наказу ректора від 15.11.2022 р. № 487-о продовжується проведення системних заходів економного використання електроенергії в період воєнного стану.
В усіх структурних підрозділах Університетської клініки та Багатопрофільного медичного центру організовано утеплення вікон, встановлені довідники на вхідні двері, проведена часткова заміна ламп накалювання на лампи LED освітлення.
Придбано твердопаливні печі з можливістю приготування їжі та обігріву. Поповнюються запаси твердого палива (дров). Відділення забезпечені в достатній кількості теплими ковдрами. Операційні зали та палати інтенсивної терапії забезпечені джерелами альтернативного електрозабезпечення — бензогенераторами. Всі структурні підрозділи забезпечені джерелами альтернативного освітлення (ліхтарі та лампи на акумуляторах).
Силами співробітників ОНМедУ обладнано та розгорнуто два Пункти незламності, до яких можуть завітати громадяни під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.