В Одесі розпочав роботу VI Міжнародний конгрес анестезіологів

В Одесі розпочав роботу VI Міжнародний конгрес анестезіологів Black Sea Pearl. Цього року його учасниками стали анестезіологи, реаніматологи гемостазіології і фахівці з інтенсивної терапії з 9 країн світу.

У тому числі, голова Комітету європейської освіти з анестезіології (CEEA) Жиль Лебуфф (Франція), професор, нейроанестезіолог Ірен Розет (США), професор, провідний фахівець з питань патофізіології пухлин, радіаційної онкології і променевої терапії Пітер Ваупель (Німеччина), директор департаменту анестезіології та інтенсивної терапії медичного факультету університету Marmara, директор центру CEEA в Стамбулі Зухал Айкак та інші відомі фахівці — з Ізраїлю, України, Польщі, Молдови та Росії.

Гостей привітав глава Вченої ради Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан: «Анестезіологи сьогодні на передовій багатьох не тільки медичних, але й соціальних проблем. Ви частіше за інших лікарів опиняєтеся на межі між життям і смертю. Від імені всієї команди я дякую учасникам і гостям за підтримку, готовність ділитися досвідом і разом йти вперед».

Конгрес проходитиме в Одесі протягом 3 днів. У програмі більше сотні доповідей, лекцій і майстер-класів. В цілому цьогоріч конгрес зібрав більше 700 учасників. Щороку конгрес організовують Одеський національний медичний університет, Асоціація анестезіологів України, Асоціація анестезіологів Одеської області, Одеське науково-практичне товариство гемостазіології, анестезіологів і реаніматологів.