Щоденний дайджест щодо COVID-19 в Україні та світі

Одеський національний медичний університет підтримує запровадження національного карантину та відновлення роботи Державної санітарно-епідеміологічної служби. Університет неухильно дотримується введених Урядом обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусу: принаймні до 3 квітня студенти переведені на дистанційне навчання, відтерміновані наукові заходи.
В умовах світової пандемії найкращий спосіб захистити себе та близьких — бути відповідальними та поінформованими. Ми закликаємо студентів, пацієнтів, одеситів та всіх громадян України зберігати спокій, користуватися виключно перевіреними джерелами інформації та дотримуватися елементарних правил особистої гігієни та поведінки в умовах карантину.
На сайті Одеського національного медичного університету в розділі COVID-19 щодня публікуватиметься офіційна інформація щодо протидії поширенню епідемії від Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, науковців і лікарів-вірусологів ОНМеДУ. Актуальні цифри, новини про карантинні заходи, профілактика та лікування інфекції з точки зору доказової медицини.
Надсилайте найбільш хвилюючі питання про COVID-19 на електронну пошту: [email protected]
Фахівці університету готуватимуть розлогі відповіді та публікуватмуть їх на сайті ОНМедУ за посиланням.
Будьте здорові, зберігайте спокій та критичне мислення!