Почала свою роботу онлайн-конференція з міжнародною участю «Лікування і реабілітація у практиці сімейного лікаря»

Шановні колеги!

З радістю повідомляємо, що почала свою роботу онлайн-конференція з міжнародною участю для сімейних лікарів, лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, лікарів-фізіотерапевтів, організаторів охорони здоров’я «Лікування і реабілітація у практиці сімейного лікаря».

Конференція присвячується 120-річчю з дня заснування Одеського національного медичного університету МОЗ України.

У конференції беруть участь провідні спеціалісти із загальної практики, сімейної медицини та реабілітаційної медицини Одеського національного медичного університету МОЗ України та Державного медичного і фармацевтичного університету ім. Ніколає Тестеміцану Республіки Молдови.

Відповідно до п. 3.2 додатку 5 наказу МОЗ України № 446 від 22.02.2019, лікарям буде нараховано 10 (десять) балів безперервного професійного розвитку (інформальна освіта) для обліку в особистому освітньому портфоліо та врахування цих балів при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії.

Участь у конференції безкоштовна. Для участі в роботі конференції та отримання сертифіката необхідно перейти за посиланням:

1-й день: 10.09.2020. kvzodessa.at.ua/index/0-20

2-й день: 11.09.2020. kvzodessa.at.ua/index/0-21

Якщо у Вас виникнуть труднощі при проходженні процедури регістрації для отримання сертифікату, зверніться до служби підтримки за номером 063-424-12-28.