Останнє в 2022 році засідання Вченої ради ОНМеДУ

2022 став періодом дуже тяжких іспитів для кожного громадянина України, кожного закладу та сфери життя. Не став виключенням й Одеський національний медичний університет.

Але, попри труднощі, колектив Університету гідно здолав всі виклики воєнного часу. Захищено 2 докторські та 6 дисертацій на ступень доктора філософії, отримано 3 патенти України на винахід, 4 патенти на корисну модель, 1 свідоцтво авторського права на твір. Опубліковано 7 монографій, 9 посібників, 4 підручники.

Про це та інші важливі питання життєдіяльності вишу йшла мова на останньому в 2022 році засіданні Вченої ради. Були запрошенні всі члени Вченої ради та завідувачі кафедр. Саме засідання проходило у змішаному форматі. Частина колективу була присутня в залі засідань, останні – приєдналися до роботи в онлайн-режимі.