Міжнародна спеціалізована освітня виставка Китайської народної Республіки в м. Одеса

9 грудня 2019 року в рамках  спеціалізованої освітньої виставки Китайської народної Республіки в м. Одеса, що відбулася під патронатом Одеської державної адміністрації та Генерального Консульства Китайської Народної Республіки, відбулося підписання меморандумів про академічне співробітництво між Одеським національним медичним університетом та вищими навчальними закладами Китаю. Угоду було підписано з Ханнанським медичним університетом, Університетом традиційної китайської медицини Цзянзи, Університетом Цзингашань та Син’юнським інститутом Китаю. Сторони розвиватимуть коротко- та довгострокові програми академічного обміну: студентами, аспірантами, професорсько-викладацьким та адміністративним персоналом. Це відкриває нові можливості для наукового та освітнього співробітництва та перспективи розвитку для нашого Університету.