Кращим лікарем України став наш хірург!

9.08.2017 в київській Національній філармонії відбулася урочиста церемонія нагородження кращих медиків України «Орденом Святого Пантелеймона». Це найголовніша громадська відзнака, створена за підтримки глав усіх християнських церков в Україні, охорони здоров’я та Національної академії медичних наук. Вона має професійну спрямованість та присуджується за гуманістичну і благородну діяльність в галузі охорони здоров’я.

В номінації «кращий лікар» з 300 000 претендентів на високу нагороду переміг один з найпочесніших одеситів, завідувач кафедри загальної та військової хірургії нашого університету, доктор медичних наук, професор,  полковник Михайло Арсенійович Каштальян. Цей видатний військовий хірург відомий не тільки в Одесі, а й далеко за її межами.  Михайло Каштальян зробив кілька тисяч складних операцій. Останнім часом його пацієнти – це воїни АТО, яких він рятує і ставить на ноги після поранень.

Весь колектив ОНМедУ щиро вітає Михайла Арсенійовича з такою почесною нагородою та зичимо міцного здоров’я та подальших успіхів у професійній діяльності!