100 видатних випускників

Сергій Костянтинович Щіпун – головной лікар та хірург клініки «Тарус», кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії.
Народився в Одесі у 1954 році. У 1978 році з відзнакою закінчив Одеський медичний інститут ім. М. І. Пирогова. Першим місцем роботи для стипендіата Філатовської премії був Одеський НДІ очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова на посаді лікаря-офтальмолога у відділенні травм ока.
Сьогодні Сергій Костянтинович Щіпун – автор численних винаходів, володар авторських свідоцтв, а також Патенту України на вдосконалену методику LASIK. Кандидат медичних наук захистив дисертацію «Значення імунологічних та імуногенетичних факторів у діагностиці та комплексному лікуванні симпатичної офтальмії». З 2000 року С. К. Щіпун – дійсний член Європейського Товариства рефракційних і катарактальних Хірургів (ESCRS).
Сергій Костянтинович проходив стажування в офтальмологічних клініках м. Фрипорт (штат Мейн, США), в очній клініці університету ім. К. Г. Каруса, м. Дрезден (Німеччина) і в Університетській очній клініці м. Градець Кральов (Чехія). Саме він першим в Україні ввів у практику офтальмохірургії Ексімер – лазерні фоторефракціонні операції – фоторефракціонну терапію (ФРК), лазерний «in situ» кератомілез (LASIK) і фототерапевтичну терапію (ФТК).
Сергій Костянтинович Щіпун є яскравим прикладом професіонала своєї справи, який, як годиться справжньому лікареві, вчиться і вдосконалює свої знання упродовж усього життя.