100 видатних випускників

Сьогодні ми розкажемо Вам про Венгера Вілена Феодосійовича – доктора медичних наук, професора кафедри травматології та ортопедії Одеського націольного медичного університету.
Професор Венгер народився 9 травня 1937 року в селі Бобринка Вітязевський району Кіровоградської області УРСР.
  У 1955 році вступив на лікувальний факультет Одеського медичного інституту ім.  М. І. Пирогова.
Після закінчення інституту був направлений на роботу в Чорноморсько-Азовський водздраввідділ лікарем на судах закордонного плавання.  Через три роки перейшов на посаду травматолога Одеської МКЛ №1, а в 1965 році за конкурсом вступив до очної аспірантури на кафедрі травматології та ортопедії Одеського медінституту.
  У 1969 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Діагностика ушкоджень внутрішнього меніска колінного суглоба».
  А вже у 1977 році був обраний доцентом кафедри.  Протягом ряду років був головним травматологом Одеського міського відділу охорони здоров’я.
  У 1987 році професор Венгер В.Ф. захистив докторську дисертацію по темі «Діагностика, прогнозування перебігу та лікування спонділолізних спондилолістезів».
  У 1988 році був призначений, а потім за конкурсом обраний завідувачем кафедри травматології, ортопедії та ВМХ Одеського медичного інституту.
  У 1990 році отримав звання професора травматології та ортопедії.
Основний науковий напрямок – хірургічне та консервативне лікування ушкоджень і захворювань хребта, колінних суглобів.
  Нажаль, нещодавно на 82 році життя Вілен Феодосійович пішов  з життя.
Усе його життя — нескінченна відданість обраній справі і служінню людям. Він завжди був чуйним і небайдужим до чужих проблем.
  З нагоди тяжкої втрати ректорат, колектив та студенти університету висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким Вілена Феодосійовича.