Клініки нашого університету

Одеський національний медичний університет пропонує унікальний досвід навчання, в тому числі можливості працювати з провідними вченими в реальних умовах, доступ до унікальних бібліотек, лабораторій, музеїв.
Центр реконструктивної та відновної медицини (Університетська клініка)

Центр реконструктивної та відновної медицини має сучасну діагностичну базу, включаючи лабораторні, інструментальні методи дослідження, функціональну діагностику, рентген відділення для обстеження пацієнтів з вищевказаною патологією на сучасному рівні.

Хворим надається консультативна допомога співробітниками провідних клінічних кафедр Одеського національного медичного університету.

Клініка розташована в парковій зоні, поруч з морем, в курортному районі міста.

Докладніше →

Директор: Заслужений лікар України, доцент, к.мед.н. Муратова Тетяна Миколаївна
Багатопрофільний медичний центр ОНМедУ

Багатопрофільний медичний центр ОНМедУ є навчально-науково-лікувальним структурним підрозділом Одеського національного медичного університету.
Головною функцією центру є забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації медичних кадрів за стандартами вищої освіти, проведення науково-дослідної роботи, розробка, апробація та впровадження інноваційних медичних технологій, надання високоспеціалізованої та спеціалізованої медичної допомоги населенню, в тому числі невідкладної медичної допомоги.

Докладніше →

 

Директор: В.о. директора Подуст Олег Анатолійович, лікар-хірург вищої категорії
Директор:
Офтальмологічний медичний центр

Наша Клініка відома своїми традиціями та світовими інноваціями, командою кращих спеціалістів – практиків, кандидатів і докторів наук, професорів і доцентів кафедр, ефективним обладнанням та філософією любові до ближнього.

Докладніше →

Директор: Заслужений лікар України, д.мед.н, професор Кресюн Наталія Валентинівна