ІІ Всеукраїнський Медичний Турнір

Цієї осені ім’я нашого університету буде чутно на всю Україну!

Студентське наукове товариство ОНМедУ та студентське товариство “Інтелектуальні ігри” Національного медичного університету раде представити ІІ Всеукраїнський Медичний Турнір, що відбудеться 17 листопада 2017 року. Командою організаторів підготовлено яскраву та потужну програму, яка змусить кожного учасника чимало попріти за інтелектуальну першість серед медичних вузів України. Завдання Турніру будуть абсолютно ексклюзивними та унікальними, тож для пошуку відповідей на них студентам слід буде проявити й власне творчі здібності. Чітке критичне мислення, швидка реакція на неочікувані випробування та здатність гідно тримати удар у науковій дискусії – ось, що потрібно буде взяти з собою кожному учаснику змагання по дорозі в ОНМедУ.

Можливість вибороти перше місце для свого університету на п’єдесталі найрозумніших – не єдине задоволення від участі.  Кожну команду чекають прекрасні призи та дипломи учасників ІІ Всеукраїнського Наукового Турніру, тому  гра буде не лише цікавою, а й приємною. Кожен гарантовано забере із собою незабутні емоції та вир яскравих спогадів.

Тож, не радимо потенційним учасникам зволікати – ОНМедУ чекає гідних суперників, але застерігає: змагання з нами зажадає від вас неабияких здібностей!