МІЖДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ЗДОРОВ’Я МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ВІД А ДО Я: ТАРГЕТНІ ТА МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ПИТАННЯ»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у міждисциплінарній науково-практичній конференції з міжнародною участю «ЗДОРОВ’Я МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ВІД А ДО Я: ТАРГЕТНІ ТА МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ПИТАННЯ»

Дата проведення: 29 – 30 листопада 2024 р.

Форма участі: очна та дистанційна (гібридний формат).

Організатор заходу: Одеський національний медичний університет, кафедра акушерства та гінекології.

Співорганізатори: ГО «Одеське відділення Асоціації акушерів-гінекологів України».

Основна мета заходу – обговорення актуальних питань збереження здоров’я жінки, матері та новонародженого для впровадження сучасних технологій у медичну практику.

До участі в заході запрошуються лікарі акушери-гінекологи, хірурги, судинні хірурги, урологи, анестезіологи, лікарі ультразвукової діагностики та радіаційної медицини, онкологи, радіологи, хіміотерапевти, неонатологи, терапевти, лікарі загальної практики-сімейної медицини.

Конференція включена до Переліку заходів безперервного професійного розвитку Центру тестування МОЗ України.

Для участі у конференції та отримання сертифікату встановленого зразка згідно з Наказом № 446 від 22.02.2019 р. з відповідною кількістю балів необхідно зареєструватися за посиланням:

Посилання для реєстрації

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Рожковської Наталі Миколаївни (+380677646350).