Британський медичний журнал

The BMJ — щотижневий рецензований медичний журнал, один з найстаріших загальних медичних журналів світу. Спочатку названий «Британський медичний журнал»(англ. British Medical Journal), у 1988 році назву була офіційно скорочено до BMJ, а в 2014 році змінено на The BMJ . Журнал видається BMJ Group, дочірньою компанією Британської медичної асоціації. Теперішнього головний редактор – Фіона Годлі.

Британський медичний журнал спільно з Міністерством охорони здоров’я України в рамках всесвітньої боротьби з інфекційними хвороби підписали угоду на навчання медичних працівників і викладачів медичних ВУЗів за допомогою онлайн сервісів Британського медичного журналу (BMJ).

BMJ – це інформаційний портал який включаю навчальні модулі більш ніж 20 медичних спеціальностей, корисні посилання на Британські клінічні протоколи і національні рекомендації, різноманітні наукові публікації з усіх напрямків медицини, велику базу клінічних випадків для досягнення допомоги в прийнятті клінічних рішень та інші.

Ініцатива підтримки прийняття клінічних рішень-ознайомлення
Для оцінювання того, як наші продукти допомагають в навчанні спеціалістів з інфекційних хвороб, сімейних лікарів та студентів-медиків.

Учасникам пропонується користуватися продуктами BMJ Навчання та BMJ Найкраща практика.

Кому це може бути корисним?

До складу учасників цільової аудиторії належать:

-Спеціаліст з інфекційних хвороб

-Епідеміолог

-Сімейний лікар

-Спеціаліст по дитячих інфекційних хворобах

-Спеціаліст з громадського здоров’я

-Менеджер по ризиках, пов’язаних з амбулаторними пацієнтами

-Студенти магістратури (охорона здоров’я)

Також це може бути цікавим для представників інших медичних спеціальностей.

Що дає участь у програмі?

Навчальна інформація постійно оновлюється, що дає змоги оволодіти найсучаснішими знаннями з дисциплін. За кожен пройдений модуль учасник отримує сертифікат.

Вимоги до участі:

  1. Мати бажання.
  2. Бути викладачем клінічної кафедри або аспірантом.
  3. Добре володіти англійською мовою – всі матеріали викладені англійською, тому знання мови повинно бути достатнім для повного оволодіння навчальної інформації.
  4. Витривалість в постійному проходженні необхідного мінімуму модулів з інфекційної патології що місяця (мінімум 2), протягом всього терміну проекту.

На даний час від Одеського національного медичного університету в проекті BMJ зареєстровано 54 співробітники, які активно приймають участь з грудня місяця 2016р.

Строки наступної реєстрації на проект BMJ ще уточнюються, про що ми своєчасно повідомимо на сайті університету.

В рамках популяризації проекту планується переклад вмісту на українську, в рамках чого залучаються охочі, з достатнім рівнем володіння англійської мови та знаннями медицини.

На даний час доступ до проекту надається безкоштовно для користувачів, які підписались і в обов’язковому порядку проходять не менше як 2 модулі з інфекційних хвороб на місяць.

Інструкція для реєстрації та активації профіля