Мультидисциплінарний українсько-турецький майстер-клас «Естетична та метаболічна хірургія. Інноваційні хірургічні технології в гінекології»

20 жовтня 2017 р. у Одеському національному медичному університеті буде проведений важливий захід – мультидисциплінарний Українсько-Турецький майстер-клас «Естетична та метаболічна хірургія. Інноваційні хірургічні технології в гінекології». Він проводиться у рамках підготовки до підписання договору про міжнародну співпрацю між Одеським національним медичним університетом та відомим Міжнародним Госпіталем Сисли-Колан, який розташований у Стамбулі.

Нещодавно делегація з нашого університету, яку очолювала проректор з міжнародної роботи професор Марічереда В.Г., відвідувала заклади освіти та охорони здоров ‘я в Стамбулі, в тому числі і цей високотехнологічний госпіталь та отримала важливий досвід, що допоможе швидше дістатися світових стандартів при модернізації клінік університету. Цей майстер-клас є зворотнім візитом у рамках нашої співпраці. Його метою є навчання наших лікарів виконанню сучасних оперативних втручань у галузі естетичної та метаболічної хірургії та мініально-інвазивної гінекології, а також обмін досвідом у галузі іноваційних хірургічних технологій. Провідні професори з Турції будуть виконувати складні показові операції, а саме пластичні операції на носі, лапароскопічні операції зменшення об’єму шлунка при ожирінні, та різноманітні складні лапароскопічні операції при гінекологічній патології. Разом із турецькими хірургами будуть працювати відомі професори нашого університету, а саме, професори Грубнік В.В., Ткаченко О.І., д.м.н. Маліновський, Гладчук І.З., Пухлік С.М.

Добре відомо, що пластичні операції останнім часом набирають популярність та повинні бути доступними широкому колу пацієнтів. Операції зменшення об’єму шлунка та інші баріатричні операції при певній вазі пацієнтів є єдиним ефективним засобом лікування ожиріння та пов’язаних з ним розладів, включаючи цукровий діабет, патологію суглобів, безпліддя та інші метаболічні порушення. Сучасна гінекологія теж потребує вдосконалення лапароскопічних операцій, зокрема при онкологічній патології, що зустрічається все частіше останнім часом.  Добре відомо, що пластичні операції разом функціональним відновленням носового дихання останнім часом набирають популярність та повинні бути доступними широкому колу пацієнтів.

Звичайно, цей захід є корисним не тільки для наших медиків: він також покращує Українсько-Турецькі стосунки уцілому. Отже, на відкритті майстер-класу буде генеральний консул Туреччини, г-н Джемиль Уфук Тогрул. Також привітальні слова будуть мати ректор Одеського національного медичного університету, академік В.М. Запорожан, та генеральний менеджер Міжнародного Госпіталю Сисли-Колан г-жа Несліхан Кахраман. Показові операції та лекції пройдуть у Центрі реконструктивної та відновної медицини на вулиці Тінистій та у Багатопрофільному медичному центрі на вулиці Пастера, які мають все необхідне медичне обладнання для виконання таких операцій та проведення навчальних заходів.