Міжнародна конференція на тему: «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених), присвячена 100-річчю з дня народження С.І. Корхова

  • 19. 04. 2018

Вельмишановні колеги!

Підведено підсумки Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених ОНМедУ. Цього року свято науки ознаменувалося великою кількістю приємних особливостей. Активність та працьовитість юних світил науки дивувала членів адміністрації та викладачів університету.

19 квітня в університеті відбулися засідання 17 секцій різних медичних напрямків. На конференції студенти та молоді вчені представили доповіді за власними науковими дослідженнями.

В роботі конференції прийняли участь 925 студентів, серед них доповідачів – 265. Кількість представлених доповідей дійсно вражає – 229! До наукових виступів також долучилося чимало колег з інших медичних ВНЗ України. Загалом, ОНМедУ відвідало 29 гостей-науковців з інших міст: Києва, Харкова, Львова, Чернівців, Запоріжжя, Кривого Рогу та Вінниці.

За результатами об’єктивного оцінювання вельмишановними членами журі представлених на конференції доповідей, найкращим з них були присуджені почесні призові місця. Серед переможців конференції є студенти та молоді вчені як ОНМедУ, так і учасники з інших міст.

Урочисте завершення конференції в ОНМедУ відбулося 20 квітня на пленарному засіданні.  Знаменна подія почалась зі слів шановного ректора університету В. М. Запорожана. Він особисто привітав кожного переможця  конференції та нагородив їх почесними дипломами. Крім того, усі призери отримали чудові подарунки – нові яскраві книги видавництва ОНМедУ.

Радісну та яскраву атмосферу конференції підтримав центр студентської творчості. Наприкінці пленарного засідання пролунало багато прекрасних пісень та були гарні танцювальні номери.

Окрему подяку за організацію наукової конференції було винесено членам Ради СНТ та ТМВ, а також Студентській Раді та Профспілці студентів ОНМедУ. Завдяки їх наполегливим зусиллям наука в університеті продовжує свій стрімкий розвиток.

КОРХОВ Сергій Іванович

Корхов Сергій Іванович (21.07.1918, Харків – 29.04.2009, Одеса) – професор, доктор медичних наук, видатний вчений, почесний діяч вищої школи України, учасник другої Великої Вітчизняної війни та у минулому ректор Вінницького та Одеського медичних інститутів. Один з найталановитіших лікарів, хірург з великої літери, що мав довгий шлях. 1941 рік- закінчив Київський медичний інститут У роки Великої Вітчизняної війни був в рядах Червоної Армії З 1945 до 1951- працював доцентом кафедри госпітальної хірургії та помічником декана факультету “Лікувальна справа” Одеського медичного Інституту. В 1961 захистив роботу доктора медичних наук та отримав почесне звання професора. З ім’ям Сергія Івановича Корхова пов’язана відбудова «з руїн» Вінницького медичного інституту, де було відбудоване студентське містечко, морфологічний корпус та ще багато інших об’єктів. З травня 1967 року отримав  посаду ректора Одеського медичного інституту ім. М. І. Пирогова. З 1975 по 1992 рік очолював кафедру оперативної хірургії та топографічної анатомії. Під керівництвом професора відбулося становлення великої кількості видатних вчених, висококваліфікованих лікарів та діячів науки і медицини.

Інформаційний лист українською мовою 

Інформаційний лист російською мовою

Інформаційний лист англійською мовою

Супровідний лист

Наказ ректора

Програма конференції

Тези доповідей

 

Адреса Ради СНТ та Ради ТМВ:   вул. Ольгіївська, 4а, м. Одеса, Україна,

тел: (048) 717-89-22

Голова СНТ – Наговіцин О.П. +38093 967 44 45

Е-mail: [email protected] – Рада СНТ

 

З повагою,

Рада Студентського наукового товариства,

Рада Товариства молодих вчених ОНМедУ

Секції конференції

1. «Круглий стіл», присвячений 100-річчю з дня народження С. І. Корхова

2. Секція суспільних і гуманітарних наук, філософії та соціальної медицини

3. Секція морфологічних наук

4. Секція медичної біології, гігієни людини, біофізики та медичної апаратури

5. Секція фізіологічних наук

6. Секція фармакології та фармації

7. Секція терапії І (захворювання серцево-судинної системи)

8. Секція терапії ІІ (загальна терапія та сімейна медицина)

9. Секція інфекційних, шкірно-венеричних хвороб і туберкульозу

10. Секція нейронаук

11. Секція хірургії І (загальна хірургія)

12. Секція хірургії ІІ (вузькоспеціалізована хірургія)

13. Секція акушерства, гінекології та урології

14. Секція педіатрії

15. Секція стоматології

16. Секція фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології

17. Мультидисциплінарна англомовна секція