Візит зовнішньої експертної комісії НЕЗАЛЕЖНОЇ АГЕНЦІЇ АКРЕДИТАЦІЇ ТА РЕЙТИНГУ (HAAP/IAAR)

Візит зовнішньої експертної комісії Незалежної агенції акредитації та рейтингу (HAAP/IAAR) з метою проведення інституційної та програмних акредитацій Одеського національного медичного університету відбудеться 20-23 жовтня 2021 року.

Метою проведення акредитацій є бажання відповідати у своїй освітній діяльності міжнародним стандартам якості Всесвітньої Федерації Медичної Освіти (WFME) та міжнародному визнанню медичної та фармацевтичної освіти Одеського національного медичного університету.

Незалежна агенція акредитації та рейтингу (HAAP/IAAR) має всесвітньо визнаний досвід, що відкриває широкі можливості транскордонного співробітництва із проведенням міжнародної акредитації медичних організацій освіти і освітніх програм.