Тренінг «Підтримка життя при травмах на догоспітальному етапі (PHTF)» 17-18 квітня 2024 року

Міжнародний медичний корпус запрошує взяти участь викладачів, студентів, лікарів та медичних сестер Одеського національного медичного університету у навчальному тренінгу “Підтримка життя при травмах на догоспітальному етапі (PHTF)”.

Цей курс про догоспітальну медичну допомогу, зокрема оцінка ситуації та пацієнта, менеджмент оцінки стану дихальних шляхів, вентиляції та оксигенації, кровообігу, наявність масивної кровотечі та шоку, а також оцінка стану різних груп пацієнтів й моделювання надзвичайних ситуацій для формування сталих навичок допомоги людям в надзвичайних ситуаціях для надання кваліфікованої медичної допомоги.

Тренінг був розроблений Міжнародним медичним корпусом спільно з Гарвардською Гуманітарною Ініціативою під координацією Американської колегії хірургів, Національної асоціації екстрених медичних техніків та Всесвітньої організації охорони здоров’я задля покращення надання травматологічної допомоги постраждалим унаслідок воєнної агресії рф проти України на догоспітальному та госпітальному рівнях.

Детально з описом та розкладом тренінгів Ви можете ознайомитися у програмі тренінгів.

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням https://forms.office.com/r/ZWLjxeMekV