Семінар, присвячений міжнародному співтоваристу зацікавив чималу аудиторію. Проректор з міжнародної роботи, професор Марічереда Валерія Геннадіївна окреслила основні напрями сучасної закордонної науки та практичної діяльності, розповіла про співтовариство нашого університету з медичними університетами інших країн, таких як Румунія, Польща, Китай, Ізраїль, що викликало ряд питань від аудиторії, на які Валерія Геннадіївна дала вичерпні відповіді.
![](http://files.odmu.edu.ua/sno/0706/4.jpg)
Було вирішено, що про наступні пропозиції, що надходитимуть до нашого університету з-закордону, повідомлятиметься через Раду Студентського наукового товариства та Товариства молодих вчених.