Навчальний тренінг «Розширена підтримка життя при травмах (ATLS). Інструкторський курс» 22-26 квітня 2024 року

Міжнародний медичний корпус запрошує взяти участь викладачів, студентів, лікарів та медичних сестер Одеського національного медичного університету у навчальному тренінгу «Розширена підтримка життя при травмах (ATLS). Інструкторський курс».

Цей курс спрямований на формування компетентностей з розширеної підтримки життя при травмі, розроблений для лікарів на госпітальному етапі. Зокрема на курсі розглядають практичні та теоретичні питання забезпечення прохідності дихальних шляхів, функції дихання, кровообігу, черепномозкові, м’язово-скелетні травми та травми хребта, надання меддопомоги деяким особливим групам потерпілих (вагітні, діти, літні люди), FAST-протокол тощо.

Тренінг був розроблений Міжнародним медичним корпусом спільно з Гарвардською Гуманітарною Ініціативою під координацією Американської колегії хірургів, Національної асоціації екстрених медичних техніків та Всесвітньої організації охорони здоров’я задля покращення надання травматологічної допомоги постраждалим унаслідок воєнної агресії рф проти України на догоспітальному та госпітальному рівнях.

Симуляційний тренінг проходитиме у період з 22 квітня по 26 квітня 2024 року на базі Одеського національного медичного університету.

Детально з описом та розкладом тренінгів Ви можете ознайомитися у програмі тренінгів.

Зареєструватися на тренінги можна за посиланням https://forms.office.com/r/ZWLjxeMekV