Навчальний тренінг «Основи роботи медсестри при травмі (TNF)» 01-02 травня 2024 року

Міжнародний медичний корпус запрошує взяти участь викладачів, студентів, лікарів та медичних сестер Одеського національного медичного університету у навчальному тренінгу «Основи роботи медсестри при травмі (TNF.

Цей курс про те, як медсестрам надавати високоякісну допомогу при травмах, зосереджуючись на процесі догляду за травмами пацієнтів, як-от початкова оперативна оцінка їхнього стану та у разі необхідності ухвалення швидких рішень, забезпечення прохідності дихальних шляхів та вентиляції легень.

Тренінг був розроблений Міжнародним медичним корпусом спільно з Гарвардською Гуманітарною Ініціативою під координацією Американської колегії хірургів, Національної асоціації екстрених медичних техніків та Всесвітньої організації охорони здоров’я задля покращення надання травматологічної допомоги постраждалим унаслідок воєнної агресії рф проти України на догоспітальному та госпітальному рівнях.

Симуляційний тренінг проходитиме у період з 1 травня по 2 травня 2024 року на базі Одеського національного медичного університету.

Детально з описом та розкладом тренінгів Ви можете ознайомитися у програмі тренінгів.

Зареєструватися на тренінги можна за посиланням https://forms.office.com/r/ZWLjxeMekV